styczeń 19 2014 Jasełka zespołu Niezapominajki Po mszy św. o godzinie 10.00 pochodzący ze Zbijowa zespół Niezapominajki przedstawił jasełka. Zapraszam do obejrzenia zdjęć oraz nagrania wideo występu. Zdjęcia: Kliknij, by obejrzeć zdjęcia Wideo: Podziel się: Share on X (Otwiera się w nowym oknie) X Share on Facebook (Otwiera się w nowym oknie) Facebook